ODDÍLOVÉ ÚČASTI NA TURNAJÍCH....

29.12.2014 23:32

TURNAJE 2018:

 
Čelákovická smeč ( turnaj čtyřher 28.1.2018):
 
1.místo Martina Koutská + Jakub Müller + Michal Alexa
2.místo Olivie Rubášová + Ivan Novák + Michal Toman
3.místo Renata Fučíková + Jan Rubáš + Tomáš Borovský
 
 

TURNAJE 2017:

 
HAMR Praha Braník - singly  2.10.2017
 
1.místo  Michal Alexa (kategorie středně pokročilí)
 
 
Armádní turnaj singlů listopad 2017:
 
Bronislav Čížek - 1.místo singly
 
 
Finále Badhopman Praha Radonice 9.4. 2017
 
14.místo Olivie Rubášová + Ivan Novák celkové umístění
10.místo Olivie + Ivan - mixy
13.místo Olivie Rubášová - ženské singly
15.místo Ivan Noovák - mužské singly
 
turnaj přípravek Benátky n.J. 28.4.2017

3.místo Nela Fučíková
4.místo Nela Nováková
5.místo Matyáš Beck

Badhopman Praha Hamr Šternoholy 29.1.2017
 
6.místo - Ivan Novák + Olivie Rubášová
9.místo - Martina Koutská + Tomáš Popelář
12.místo Pavla Jindrová + Jakub Müller
 
Noční turnaj Nymburk 27.1.2017
 
smíšené čtyřhry:
1.místo     Míša Tomanová + Ivan Novák
2.místo    Lucka Kožnarová + Micha Toman
 
mužské singly:
2.místo    Ivan Novák
3.místo    Michal Toman
 
mužské čtyřhry:
4.místo     Ivan Novák + Michal Toman
 
 
Turnaj družstev - Čelákovice 21.1.2017
 
1.místo CHLAPÁCI : Martina Koutská, Pavla Jindrová, Bronislav Čížek
2.místo RUBYTOM: Olivie Rubášová, Jan Rubáš, Michal Toman
4.místo PŘEROV: Amálka Becková (12let), Jarda a Luboš
 
 

 

TURNAJE 2016:

 
Turnaje družstev Čelákovice 19.11.2016
 
1.místo BAZINGA team (Pavla, Kuba, Šrek)
2.místo HULK team (Olivie, Ivan, Michal T.)
 
jednotlivé kategorie:
 
mužský debl:
1. místo HULK team (Michal + Ivan)
 
mužský singl:
1. místo BAZINGA team (Šrek)
 
ženský singl:
1. místo HULK team (Olivie)
 
smíšená čtyřhra:
1. místo BAZINGA team (Pavla + Kuba)
 
 
 
 
Radonice dětský turnaj 5.11.2016
Matyáš Beck 3:místo
 
 
Hradec Králové 5.11.2016
 
ženské singly:
2.místo Martina Koutská
 
mixy:
15.místo Michal Alexa + Martina Koutská
 
B for B Corporate Networking Event Hamr Braník 5.10.201
 
1.místo singly ženy: Olivie Rubášová (4.místo celkově singly kategorie Profi)
 
 
Radonice dětský turnaj 5.10.2016
 
Matyáš Beck (11.-18.místo)
Nelly Nováková (21.místo)
Amálka Becková  (14.místo)
Matěj Štefík     (18.místo)
Martin Švorc   (25.místo)
 
 
2. přátelský turnaj přípravek Benátky n/J vs. Nymburk vs. Milovice - 22.4.2016
 
mladší kategorie:
 
3.místo Lenička Müllerová
4.místo Matyáš Beck
7.místo Nella Fučíková
9.místo Ondra Kruliš
 
starší kategorie:
 
4.místo Dan Alexa
7.místo Lukáš Orálek
9.místo Matěj Štefík
12.místo Martin Švorc
14.místo Jirka Pekárek
 
 
 
Čelákovická smeč 26.3.2016
 
1.místo  Jakub Müller + Pavla Jindrová
2.místo  Michal Alexa + Martina Koutská
3.místo  Jirka (Drsoň) + Olivie Rubášová
4.místo  Michal a Míša Tomanovi¨
 
 
 
Novoroční turnaj Jeremi Cup  Praha 30.1.2016
 
6.místo     Olivie a Honza Rubášovi
8.místo     Martina Koutská + Michal Alexa
11.místo   Pavla Jindrová + Jakub Müller
13.místo   Míša a Michal Tomanovi
 
 
 
Čelákovická smeč 16.1.2016
 
1.místo Jakub Müller + Pavla jindrová
2.místo Ivan Novák + Olivie Rubášová
3.místo Michal Alexa + Martina Koutská
6.místo Jan Rubáš + Lucka Kožnarová
7.místo Bronislav Čížek + Renata Zvolánková
8místo Michal Toman + Michala Tomanová
 
 
 

TURNAJE 2015:

 

NORDIC CHAMBER KLEJNA CUP 22.11.

1.místo Pavla Jindrová + Olivie Rubášová

 

BADMINTON CUP v MILETNU 8.11.

Mužský singl:

11. Michal Alexa (16b)

12. Michal Toman (15b)

17. Jakub Müller (13b)

 

Ženský singl:

2. Olivie Rubášová 

3. Martina Koutská

4. Barbora Nováková 

 

Debly:

6.-7. Broňa Čížek a Michal Alexa (18b)

6.-7. Jana a Jakub Müllerovi (18b)

9. Martin Novák a Tomáš Herink (15b)

10.-12. Pavla Jindrová a Olivie Rubášová (14b)

13.-14. Renata Zvolánková a Martina Koutská (13b)

 

 

SOKOL DOBŘICHOVICE -  Pohár Partyzánů 14.11.

4.místo  Tým "A"  (Jan Rubáš, Michal Alexa, Martina Koutská)

6.místo Tým "B"   (Ivan Novák, Jakub Müller, Pavla JIndrová, Olivie Rubášová)

 

Nordic Chamber Cup Prague 21.11.

Hamr DEBLY 22.11.

 

Pardubice EON Cup Mix        17.1.

3.místo mix - Pavla jindrová + Petr Matějka

7.místo mix - Olivie Rubášová + Michal Alexa

 

Amatérský turnaj VAKS Aš     31.1.

3.místo singl ženy - Olivie Rubášová

3.místo debl ženy - Olivie Rubášová + Jana Červenková

 

Pardubice Mix Cup                14.2.

3.místo Mix - Pavla Jindrová + Petr Matějka

 

Radonice Mixy na pohodu     22.2.

6.místo Mix - Jan a Olivie Rubášovi

9.místo Mix - Jakub a Jana Müllerovi

 

Pardubice Mix Cup                14.3.

3.místo Pavla Jindrová + Petr Matějka

 

HAMR Braník Praha  - Mixy     21.3.

4.místo Šrek + Zuzka

10.místo Olivie Rubášová + Jakub Müller

 

Čelákovická smeč                  28.3.

Mix

1.místo    Pavla Jindrová + Petr Matějka

2.místo    Jana a jakub Müllerovi

3.místo    Zuzka a Michal Šrekovi

4.místo    Olivie a Jan Rubášovi

 

Debl muži

6.místo    Martin Novák + Tomáš Herink

10.místo  Ivan Novák + Marek Žďárský

 

celkové umístění (hráli dohormady mužské a smíšené čtyrhry):

3.místo     Pavla a Maty

6.místo     Martin a Tomáš

7.místo    Jana a Jakub

8.místo    Zuzka a Šrek

9.místo    Olivie a Honza

10.místo   Ivan a Marek

 

 

Radonice děti                        29.3.

 

Pardubice Masters                 11.4.

Pavla Jindrová a Petr Matějka  3.místo

 

Radonické naděje                    12.4.

Olivie a Honza                       8.místo

Jana a Jakub                         11.místo             

 

Čarodějnický turnaj Milten Milovice 30.4.

Jana a Jakub Müllerovi        3.místo

Olivie a Pavla                     4.místo

Michal a Míša Tomanovi      8.místo

 

Hamr Singly na pohodu 8.8.2015

Michal Alexa                       3.místo

Olivie Rubášová                  25.místo

 

 

2014:

Čelákovická smeč čtyřhry, singly, debl 6.12.2014

čtyřhra ženy:

1.místo - Jana Müllerová /TJ Badminton Milovice/+ Kristýna /Čelákovice/

čtyřhra MIX:

3.místo - Jana a Jakub Müllerovi

singl ženy:

1.místo- Jana Müllerová

 

EON Parudbice Cup MIX 6.12.

4.místo - Pavla Jindrová + Petr Matějka

 

15.11. Nordic Chamber of Commerce Mix Cup, Praha

čtyřhry MIX:

1.místo Michal Alexa + Olivie Rubášová

smíšené čtyřhry:

2.místo Michal Alexa + Olivie Rubášová

3.místo Michal Dvořák + Jakub Müller

 

1.11. Badminton turnaj župy Jungmannovy, Praha Dobřichovice

Dvouhry:

   1.místo Michal Alexa

   1.místo Olivie Rubášová

Čtyřhry muži:

    1.místo Michal Alexa

Čtyřhry ženy:

    1.místo: Pavla Jindrová + Oilvie Rubášová

    2.místo: Jana Müllerová + Renata Zvolánková

Čtyřhry MIX:

    5.místo: Michal Alexa + Renata Zvolánková

    6.místo: Michal Dvořák + Olivie Rubášová

    7.-8.místo: Jana Müllerová + Jakub Müller

    7.-8.místo: Pavla Jindrová + Martin Novák

 

8.11. Pardubice Mix Tour

4.místo Pavla Jindrová + Petr Matějka

21.místo Michal Dvořák + Olivie Rubášová

 

17.10. Radonické naděje, mix a debly 

MIX:

6.místo Michal Alexa + Renata Zvolánková

7.místo Pavla Jindrová + Olivie Rubášová

DEBL:

1.místo Pavla Jindrová + Olivie Rubášová

Čelákovická smeč 18.1.2014

Single ženy:    1. Pavla Jindrová

                          2. Olivie Rubášová

                          3. Renata Zvolánková

Single Muži:    10.Petra Matějka

                          11. Michal Alexa

                          17. Vladimír Trhlík

Celkové umístění:  

                           9. Pavla Jindrová

                          10. Petr Matějka  

                          11. Michal Alexa

                          14. Olivie Rubášová

                          17. Vladimír Trhlík

                          19. Renata Zvolánková

 

Badminton Turnaj čtyřhry MIX HAMR 26.1.2014

6.místo Petr Matějka + Pavla Jindrová

Turnaj singles Český Brod - 1.2.2014

3.místo Pavla Jindrová

5.místo Petr Matějka

6.místo Olivie Rubášová

8.místo Vladimír Trhlík

 

Hobby Camp turnaj mix 2.3. 2014 

2.místo Olivie a Jan Rubášovi

3.místo Pavla Jindrová, Petr Matějka

 

Alfix Open Ostrava, 8.3.2014 (čtyřhry ženy)

16.- 18. místo Olivie Rubášová, Pavla Jindrováá

Čelákovická smeč čtyřhry 29.3.

čtyřhry mix:

1. místo Pavla Jindrová, Petr Matějka

2. místo Renata Zvolánková, Michal Alexa

4. místo Olivie a Jan Rubášovi

5. místo Jana a Jakub Müllerovi

 

čtyřhry muži:

9. místo Vladimír Trhlík, Tomáš Borovský

Nymbruský denik April 5th, 2014.docx (581751)

 

Amatérský turnaj singles VK Aš Duben 2014  5.-6.4. 2014

4.místo Olivie Rubášová

13.místo Jan Rubáš

 

HAMR BRANÍK  "Vaše Liga.cz" turnaj deblů 27.9.2014 (celkem 47 dvojic)

17.místo Michal Alexa + Olivie Rubášová

21.místo Petr Matějka + Pavla Jindrová

32.místo Martin Novák + Vladimír Trhlík

 

11.10. Mix tour Pardubice

4.místo Olivie Rubášová + Radek Kupec

9.místo Pavla JIndrová + Petr Matějka

 

17.10. Radonické naděje, mix a debly 

MIX:

6.místo Michal Alexa + Renata Zvolánková

7.místo Pavla Jindrová + Olivie Rubášová

DEBL:

1.místo Pavla Jindrová + Olivie Rubášová

 

2013:

Canadian Chamber of Commerce Memorial Cup
1.místo Jan rubáš
2.místo Olivie Rubášová
 
Nordic Chamber Mix Cup
2.místo Olivie Rubášová