TURNAJE POŘÁDANÉ ODDÍLEM....

29.12.2014 22:51

2018:

 
Výroční turnaj 5.let Badmintonu TJ Sokol Milovice 17.11.2018
 
mixy:
 
1.místo Olivie Rubášová + Ivan Novák
2.místo Jana a Jakub Müllerovi
3.místo Niki + Broňa Čížek
4.místo Luboš Dlouhý + Pavla Jindrová
5.místo Michal Toman + Martina Koutská
6.místo Honza Rubáš + Renata Fučíková
7.místo  Katka + Petr Matějkovi
 
mužské čtyřhry:
 
1.místo Honza Rubáš + Broňa Čížek
2.místo Ivan NOvák + Michal Toman
3.místo Kuba Müller + Méďa
4.místo Vláďa Trhlík + Štefan Tichý
5.místo Pupek + Maty
6.místo Fuka + Čížek
7.místo Honza Vaněček + Michal
 
Aprílový turnaj dětí 22.4. 2018
 
kategorie nováčci-
1.místo Andrea kroupová
2.místo Emma Leon Nazario
3.místo DOminika Sochová
 
kategorie dívky-
1.místo Aneta Procházková
2.místo Nella Nováková
3.místo Emma Šlechtová
4.místo Mája 
5.místo Žaneta Němcová
6.místo Tina Nováková
 
kategorie chlapci sk. A-
1.místo Matěj Petrskovský
2.místo Martin Švorc
3.místo Lukáš Orálek
4.místo Dan Alexa
5.místo Matyáš Beck
 
kategorie chlapci sk. B-
1:místo Jirka Pekárek
2.místo Honza Bostl
3.místo Pavel Klimeš
4.místo Štěpán Němec
 
Aprílový turnaj dospělí 28.4.2018
 
mužské debly
1.místo Jan Rubáš + Bronislav Čížek
2.místo Radek Kupec ml. + Radek Kupec st. (Nymburk)
3.místo Ivan NOvák + Michal Toman
4.místo Jakub Müller + Michal Alexa
5.místo Luboš Dlouhý + Pavel Dobiáš
6.místo Marek + Marek (Příbram)
7.místo Vláďa Trhlík + Štefan Tichý
 
smíšené čtyřhry
1.místo Niki + Radek Kupec ml-. (Nymburk)
2.místo Olivie Rubášová + Ivan Novák
3.místo Pavla Jindrová + Luboš Dlouhý
4.místo Michal Toman + Ivanka
5.místo Michal Alexa + Andrea
6.místo Radek Kupec st. + Alena Kupcová
7.místo Honza Rubáš + Renata Fučíková
8.místo Amálka + Vláďa Trhlík
9.místo Broislav a Jana Čížkovi
 
 

Podzimní turnaj mixů 18.11.2017

smíšené čtyřhry:

1.místo  Jakub Müller ml. + Lucka Kožnarová (BK Deltacar Benátky n J.)

2.místo Pavla Jindrová + Luboš Dlouhý (Milovice)

3.místo Martina Koutská + Jakub Müller st. (Sokol Milovice)

4:místo Olivie Rubášová + Ivan Novák (Sokol Milovice)

5.místo Katka Matějková + Bronislav Čížek (Sokol Milovice)

6.místo Amálka Becková + Michal Toman (Sokol Milovice)

7.místo Renata Fučíková + Tomáš Borovský (Milovice + Praha)

8.místo Jana Trunečková + Michal Micka (Milovice)

 

 

mužské čtyřhry:

1.místo  Jan Rubáš + Petr Matějka (Sokol Milovice)

2.místo Ivan Novák + Michal Toman (Sokol Milovice)

3.místo Jakub Müller ml. + Jakub Müller st. (Benátky + Milovice)

4.místo Luboš Dlouhý + Méďa (Milovice)

5.místo Tomáš Klíma + Drsoň (Čelákovice)

6.místo Bronislav Čížek + Tomáš Borovský (Milovice + Praha)

7.místo Callum Wheeler + Gareth (Praha)

8.místo Štefan Tichý + Vladimír Trhlík (Sokol Milovice)

 

Aprílový turnaj 29.-30.4.2017

smíšené čtyhry-

1.místo Martina Koutská + Michal Alexa

2-místo Olivie Rubášová + Ivan Novák

3.místo Renata Fučíková + Honza Rubáš

4.místo Pavla JIndrová + Luboš Dlouhý

5.místo Jana a Jakub Müllerovi

 

mužské debly:

1.místo Honza Rubáš + Bronislav Čížek

2.místo Ivan Novák + Michal Toman

3.místo Michal Alexa + Jakub Müller

4.místo Luboš Dlouhý + Pavel Dobiáš

5.místo Vláďa Trhlík + Zbynďa

6.místo Ota Král + Mirek Hájek

 

Dětský turnaj 30.4.2017

 

skupina I.

1.místo Vojta Fučík

2.místo David Nejezchleba

3.místo Tina Nováková

4.místo Julinka Bostlová

 

skupina II.

1.místo Matyáš Beck

2.místo Nela Fučíková

3.místo Viktorka Kopejtková (Nb)

4.místo Aneta Procházková

5.-9. místo

Nela Nováková

Žaneta Němcová

Štěpán Němec

Štěpánka Bostlová

Mája

 

skupina III.

1.místo Katka Nováková (Nb)

2.místo Lukáš Orálek

3.místo Matěj Štefík

4.místo Martin Švorc

5.-8.místo:

Petr Drahokoupil (Nb)

Nelča Švarcová (Nb)

Jirka Pekárek

Matěj Petrskovský

 

dětské čtyrhry:

1.místo Dan Alexa + Martin Švorc

2.místo Natálka Šafaříková + Amálka Becková

3.místo Vendy Pekárková + Šárka Svatá

4. Matěj Štefík + Matěj Petrskovský

5.místo Ada Rubášová + Jirka Pekárek

 

Podzimní turnaj dětí 13.11.2016:

 
kategorie I. (6-8let):
 
1.místo Nelča Nováková (Milovice)
2.místo  Aneta Procházková ( Milovice)
3.místo Štěpánka Bostlová (Stratov)
4.místo Lucka Brabcová (Milovice)
 
kategorie II. (9-10 let)
 
1.místo  Jája Novák (Nymburk)
2.místo  Nelča Švarcová (Nymburk)
3.místo  Lenka Müllerová (Benátky)
4.místo  Nelča Fučíková (Milovice)
5.místo  Matyáš Beck (Milovice)
 
kategorie III. (nad 10let)
 
1.místo  Tomáš Pelikán (M.Boleslav)
2.místo  Tamara Pelikánová (M.Boleslav)
3.místo  Matěj Novák (Nymburk)
4.místo  Amálka Becková (Milovice)
5.místo  Jakub Hrubeš + Vendy Pekárková (Milovice)
6.místo  Martin Švorc (Milovice)
7.místo  Šárka Svatá (Milovice)
8.místo  Adéla Rubášová (Milovice)
9.místo  Jirka Pekárek (Milovice)
 

Podzimní turnaj deblů 12.11.2016:

ženské debly:
 
1.místo  Jana Müllerová + Martina Koutská
2.místo  Pava Jindrová + Olivie Rubášová
3.místo  Míša Tomanová + Lucka Kožnarová
4.místo  Bára Nováková + Eva Pelikánová
5.místo  Nikola + Alena Kupcová
 
 
mužské debly:
 
1.místo  Tomáš Herink + Zdenek Vlasák
2.místo  Antonín Šlechta + Lukáš Slavík
3.místo  Ivan Novák + Michal Toman
4.místo  Jakub Müller + Jarda
5.místo  Radek Kupec ml. + Radek Kupec st.
6.místo  Honza Rubáš + Méďa Dobiáš
7.místo  Martin Novák + Tomáš Pelikán
 

Podzimní turnaj 15.10.2016:

smíšené čtyřhry:
 
1.místo Mgr. Bára Nováková + Tomáš Herink
2.místo Olivie Rubášová + Ing.Ivan Novák
3.místo Martina Koutská + Michal Alexa
4místo Jana a Jakub Müllerovi
5.-8.místo
Lucka Kožnarová + Ing.Martin Novák
Míša Tomanová + Jakub Müller ml.
Alenka a Radek Kupcovi
Pala Jindrová + Luboš Dlouhý
9.místo Renata Fučíková + Michal Toman
10.místo Jana a Bronislav Čížkovi
 
zranění, kteří nedohráli první zápas a museli jsme je nahradit: Tomáš Borovský (nahradil ho Jakub Müller ml-), Jan Rubáš (nahrazen Martinem Novákem)
 
 

Aprílový turnaj 23.-24.4.2016:

 
SOBOTA 23.4.
 
smíšené čtyřhry
 
1. Radek Kupec ml. + Katka (Nb)
2. Tomáš Herink + Bára Nováková (Milovice)
3. Ivan Novák + Olivie Rubášová (Milovice)
4. Michal Alexa + Martina Koutská (Milovice)
 
5. -9. místo : 
Luboš Dlouhý + Pavla Jindrová
Honza Rubáš + Lucka Kožnarová
Michal Toman + Renata Zvolánková
Radek Kupec st. + Alena Kupcová
Radek Dutý + Zuzka Jakubisková
10.místo Broňa Čížek + Jana Čížková
 
mužské debly:
1. Radek + Radek Kupcovi (Nb)
2. Ivan Novák + Michal Alexa (Milovice)
3. Broňa Čížek + Radek Dutý
4. Martin Novák + Tomáš Herink
5. Michal Toman + Pavel Dobiáš
6. Pepa Kobza + Tomáš Polášek
 
NEDĚLE 24.4.
 
děti 7.-8let
 
1.místo Lenka Müllerová
2.místo Matyáš Beck
3.místo Nelinka Fučíková
4.místo Nelinka Nováková
 
děti 9.-10let
1.místo Jája Novák
2.místo Matěj Novák
3.místo Dan Alexa
4.místo Nelinka Švarcová
5.místo Matěj Štefík
6.místo Lukáš Orálek
7.místo Martin Švorc
8.místo Jirka Pekárek
 
 
 
děti nad 10let
1.místo Vendy Pekárková
2.místo Amálka Becková
3.místo Markéta Fialová
4.místo Jakub Hrubeš
5.místo Petr Drahokoupil
6.místo Šárka Svatá
7.místo Daniel Zapotoczny
 
 

3.ročník vánočního turnaje 27.12.2015

 
smíšené čtyřhry:
 
1.místo    Radek Kupec ml. + Natálka (Nymburk)
2.místo    Petr Matějka + Pavla Jindrová (Milovice)
3.místo    Ivan Novák + Olivie Rubášová (Milovice)
4.místo    Jakub Müller + Jana Müllerová (Milovice)
5.-8.místo    Michal Alexa + Zuzka    (Milovice)
                    Alenka Kupcová + radek Kupec st. (Nymburk)
                    Michal a Míša Tomanovi (Milovice)
                    Tomáš Borovský + Martina Koutská (Praha/Milovice)
                    Radek a Lenka Dutý (Nymburk)
                    Bronislav a Jana Čížkovi (Stará Boleslav/Vlkava)
                    Vladimír Trhlík + Renata Zvolánková (Milovice)
                
mužské čtyřhry:
 
1.místo    Radek ml. + Radek st. Kupcovi
2.místo    Petr Matějka + Bronislav Čížek
3.místo    Tomáš Borovský + Michal Alexa
4.místo    Jakub Müller + Martin Hlavatý
5.místo    Ivan Novák + Michal Toman
6.místo    Zdeněk Vlasák + Miloš Knýtl
7.místo    Vláďa Trhlík + Martin Novák
 
mužské singly:
 
1.místo    Radek Kupec ml.
2.místo    Bronislav Čížek
3.místo    Tomáš Borovský
4.místo    Michal Alexa
5.místo    Mioš Knýtl
6.místo    Ivan Novák
7.místo    Michal Toman
8.místo    Zdenek Vlasák
 
 

Dětský prázdninový turnaj 30.8.2015

Kategorie 6-8let:                                                                              Kategorie 9-10let

1. Jáchym Novák (Milovice)                                                     1. Lukáš Orálek (Milovice)

2. Verunka Fišerová (Benátky n.J.)                                           2. Matěj Štefík (Milovice)

3. Nela Šulcová (Nymburk)                                                      3. Adélka Rubášová (Milovice)

4. Lenka Müllerová (Milovice)                                                   4. Karolína Králová (Nymburk)

5. Matyáš Beck

 

Kategorie nad 10let:                                                                       Kategorie Mix čtyřhry:

1.       Míša Tomanová (Milovice)                                         1. Míša T. + Adélka R. (Milovice)

2.       Sebastián Hána (Nymburk)                                         2. Jakub M. + Lenka M. (Milovice)

3.       Matěj Štefík (Milovice)                                               3. Matěj N. + Karolína K. (Milovice/Nymburk)

4.       Lucka Kožnárová (Milovice)                                        4. Matěj Š. + Lucka K. (Milovice)

5.-8.   Vendy Zedníčková, Dan Alexa, Markéta Fialová, Amálka Becková

 

Rodinný turnaj 18.-19.4.2015

18.4. Sobota - kategorie dospělí

mužské čtyřhry

1.místo Radek Kupec st. +  Radek Kupec ml.

2.místo Martin Novák + Tomáš Herink

3.místo Šrek + Tomáš Borovský

4.místo Jakub Müller + Jan Rubáš

5.místo Ivan Novák + Michal Dvořák

6.místo Marek Štefík + Michal Toman

 

smíšené čtyřhry

1.místo Radek Kupec ml. + Natálka Dutá

2.místo Petr Matějka + Pavla Jindrová

3.místo Tomáš Borovský + Olivie Rubášová

4.místo Radek Dutý + Lenka Dutá

5.místo Jakub a Jana Müllerovi

6.místo Šrekovi

7.místo Michal Dvořák + Renata Zvolánková

8.místo Ivan Dvořák + Alena Kupcová

9.místo Vláďa Trhlík + Jana Čížková

10.místo Michal a Míša Tomanovi

 

neděle 19.4. - kategorie děti/  rodiče s dětmi

kategorie 6-8let (půlka kurtu)

1.místo Jája Novák (přípravka Milovice + Badminton Nymburk)

2.místo Verunka Fišerová (přípravka Benátky)

3.místo Lenka Müllerová (přípravka Milovice)

4.místo Matyáš Beck (přípravka Milovice)

5.místo Lucinka Brabcová (amatérský kroužek)

 

kategorie 9-10let (půlka kurtu)

1.místo Dan Alexa (malý Šrek)

2.místo Lukáš Orálek (přípravka Milovice)

3.místo Matěj Štefík (přípravka Milovice)

4.místo Jirka Pekárek (přípravka Milovice)

5.místo Nelinka Fučíková (amatérksý kroužek)

6.místo Ada Rubášová

 

kategorie nad 10let (celý kurt)

1.místo Jakub Müller (přípravka Milovice + registrace BK Benátky)

2.místo Míša Tomanová (amatérský kroužek)

3.místo Matěj Novák (přípravka Milovice + Badminton Nymburk)

4.místo Jirka Faltys (amatérský kroužek)

5.místo Amálka Becková (přípravka Milovice)

6.-7.místo Vendy Pekárková / Markéta Fialová (amatérský kroužek)

8.místo Terka Kubíková (amatérský kroužek)

9.místo Lucka Kožnárová (amatérský kroužek)

 

smíšené čtyřhry rodiče s dětmi

1.místo Jája + tatínek Martin

2.místo Jakub + tatínek Jakub

3.místo Matěj + maminka Bára

4.místo Dan + tatínek Michal

5.místo Adélka + maminka Olivie

6.místo Matěj + tatínek Marek

7.místo Markéta + tatínek Mirek

8.místo Lucinka + strýček Ivan

9.místo Nelinka + maminka Renata

10.místo Matyáš + strýček Broňa

 

2.ročník Vánoční turnaj 27.12.2014
 
Mix děti:
1.místo  Míša Tomanová + Jakub Müller
2.místo  Lucie Kožnárová + Matěj Štefík
3.místo  Markéta Fialová + Jiří Faltys
4.místo  Adélka Rubášová + Matěj Novák
5.místo  Amálka Becková + Nelinka Fučíková
6.místo  Vendy Pekárková + Jirka Pekárek
7.místo  Terezka Kubíková +  Martin Švorc
8.místo  Lenička Müllerová + Veronika Fišerová
 
Mix dospělí:
1.místo  Alena + Radek Kupcovi (Nymburk)
2.místo  Pavla JIndrová + Petr Matějka (TJ Sokol Milovice)
3.místo  Olivie a Honza Rubášovi (Tj Sokol Milovice)
4.místo  Jana a Jakub Müllerovi (TJ Sokol Milovice)
5.místo  Lucie a Štefan Tichý (Brodce)
6.místo  Bronislav a Jana Čížkovi (Stará Boleslav)
7.místo  Bára a Martin Novákovi (TJ Sokol Milovice)
8.místo  Renata Zvolánková + David Langkrammer (TJ Sokol Milovice)
 
debl muži
1.místo Radek ml. a Radek st. Kupcovi (Nymburk)
2.místo Honza Rubáš + Michal Dvořák (TJ Sokol Milovice)
3.místo Zdenek Vlasák + Miloš Knytl (Nymburk)
4.místo Michal Alexa + Jakub Müller (TJ Sokol Milovice)
5.místo Bronislav Čížek + Pavla Jindrová (Stará Boleslav + TJ Sokol Milovice)
6.místo Tomáš Borovský + Štefan Tichý (Praha + Brodce)
7.místo Ota Král + Michal Toman (Milovice)
8.místo Ivan Novák + Vladimír Trhlík (Milovice + TJ Sokol Milovice)
9.místo David Langkrammer + Martin Novák (TJ Sokol Milovice)
 

Prázdninový turnaj 30.8.2014:

dětský MIX:

1. Michaela Tomanová + Lucie Kožnáorvá

2. Sárinka Lankrammerová + Jirka Faltys

3. Adélka Rubášová + Matěj Novák

 

dospělý MIX:

1. Renata Zvolánková + Michael Alexa  

2. Olivie Rubášová + Tomáš Borovský 

3. Pavla Jindrová + Miroslav Hájek

 

pánská 4hra:

1. Tomáš Borovský + Michael Alexa

2. Jan Rubáš + Bronislav Čížek

3. Josef Kobza + Ota Polášek

 

Dámská 4hra:

1. Olivie Rubášova + Pavla Jindrová

2. Renata Zvolánková + Alena Kupcová

3. Veronika Trhlíková + Jana Čížková

 

Single muži:

1. Tomáš Borovský

2. Michael Alexa

3. Bronislav Čížek

 

Single ženy:

1. Olivie Rubášová

2. Pavla Jindrová

3. Renata Zvolánková

 

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:

Ing. Tomáš Borovský (Huawei CR / Praha)

 

Celkem se účastnilo 26 hráčů.

PARTNEŘI TURNAJE a dárci věcných cen:

IRE s.r.o.

Balneo Milovice a Hamr Sport

Vladimír Trhlík - Výškové práce, štěpkování

Pavel Fučík, AZ Komín

manželé Fišerovi

Corinthia Hotels 

Sokol Milovice

Pizzeria Pat a Mat

členové oddílu TJ Sokol Badminton Milovice

Sport obchod s.r.o.

________________________

 

Amaterská Liga 2014:

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : PAVLA JINDROVÁ

Vítězka ženy: Pavla Jindrová
Vítěz muži:     Petr Matějka
 
Muži:
2. Michal Alexa
3. Štefan Tichý
 
Ženy:
2. Olivie Rubášová
3. Lucie Tichá
 

Aprílový turnaj k oslavám 100let Sokola Milovice, 2014:

Výsledky:

Čtyřhra MIX:

1.místo    Pavla Jindrová + Petr Matějka /TJ Badminton Milovice/

2.místo    Bára Nováková (TJ Badminton Milovice) + Tomáš Herink /Nymburk/

3.místo    Jana Kupcová + Radek Kupec /TJ Badminton Nymburk/

4.místo    Olivie Rubášová + Jan Rubáš /TJ Badminton Milovice/

5.místo    Jana Čížková + Bronislav Čížek /Stará Boleslav/

6.-7.         Štefan Tichý + Lucie Tichá /Brodce/

6.-7.         Jana Müllerová + Jakub Müller /TJ Badminton Milovice/

8. místo    Renata Zvolánková + Michal Alexa /TJ Barminton Milovice/

9. místo    Vladimír Trhlík + Veronika Trhlíková /TJ Badminton Milovice/

 

Čtyřhra Muži:

1.místo    Jakub Müller (TJ Badminton Milovice) + Tomáš Herink (Nymburk)

2.místo    Radek Kupec ml. + Radek Kupex (Nymburk)

3.místo    Bronislav Čížek (Stará Boleslav) + Petr Matějka (TJ Badminton Milovice)

4.místo    Jan Rubáš + Michal Alexa (TJ Badminton Milovice)

5.místo    Miroslav Hájek (Benátky) + Štefan Tichý (Brodce)

6.místo    Josef Kobza (Milovice) + Otta Polášek (Dobříš)

7.místo    Vladimír Trhlík (TJ Badminton Milovice) + Pavel Dobiáš (Garda Milovice)

Speciální ceny:

Skokan Roku:  Jana a Jakub Müllerovi
Nejstarší hráč:  Bronislav Čížek
Šikulka oddílu:  Jája Novák, Matěj Novák, Natálka Trhlíková, Adélka Rubášová, Jakub Müller, Lenka Müllerová, Nelinka Zvolánková, Vojtíšek Zvolánek, Dan                          Alexa, Jiří Faltys
 
VIP Cena:        Katka Matějková 

Vánoční turnaj 28.12.2013 celkové výsledky:

1.místo :            Helena Náprstková, Marek Roušal (Příbram)

2.místo:             Lucie Tichá, Štefan Tichý (Brodce)

3.místo:             Pavla Fišerová, Petr Matějka (Milovice) 

4.místo:             Olivie Rubášová, Jan Rubáš (TJ Sokol Milovice)

5.místo:             Jana Mullerová, Michal Alexa (TJ Sokol Milovice)

6.místo:             Miroslav Hájek, Otto Král (Benátky)

7.místo:             Veronika Trhlíková, Vladimír Trhlík (TJ Sokol Milovice)

8.místo:             Tomáš Janata, Pavel Dobiáš (Milovice)

9.místo:             Renata Zvolánková, Martin Novák (TJ Sokol Milovice)

10.místo:           Tomáš Bíma, Pavel Širc (Milovice)